Shanghai I Akışkan Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

iyi kalite Woltman su sayacı satış için
iyi kalite Woltman su sayacı satış için
Sorunu çözmemize, verimliliği artırmamıza ve değer yaratmamıza yardımcı olan gerçekten güvenilir ortağımız en iyi arkadaşlar.

—— Bay Ryes

Uzun yıllardır birbirimizi tanıyoruz, her zaman bize en güçlü destek.

—— Bay Muhammed

Ben sohbet şimdi

Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd. Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd. Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd. Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Ben akıyorum
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 15000000-20000000
Yıl kurulan : 1966
İhracat p.c : 80% - 90%
Shanghai I Akışkan Technology Co, Ltd, bir teknik tabanlı bir şirkettir. Su, ısı, gaz ve elektrik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tüm hizmet sektörlerinde akıllı ölçüm ve akıllı şebekenin dağıtım, kurulum ve yönetim sistemine odaklanıyoruz.

Küresel çevre koruma trendlerine ve Çin hükümet politikasına uyum sağlamak için Çin, yeşil enerji uygulamasını ve ÇED'i ilk sıralarına koydu. Devlet enerji tasarrufu politikasına en iyi şekilde katkıda bulunuyoruz.

Merkezi klima sistemi, ayrı alanlarda enerji dağıtım sistemi, ticari binalarda yeşil enerji uygulaması, belediye su / gaz / ısı temini, kanalizasyon deşarjı izleme ve diğer birçok endüstriyel uygulamaya önem veriyoruz. “Düşük karbon enerjisi, geleceği inşa etme” ilkesine bağlı kalarak, doğal kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmak, enerji verimliliğini artırmak ve enerji tüketimini azaltmak için çözüm sunmayı hedefliyoruz. Daha yenilenebilir enerji, makul enerji deposu tekniği ve enerji taleplerini en aza indirerek, müşterilerimizin akıllı bir düşük karbonlu enerji ağı oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Optimize edilmiş elektrik, ısı, su ve gaz tedariki ve talepleri sistemi kurmak, son olarak ZOWO'yu ZORO enerji sistemine kavuşturmak.

Onlarca yıldan fazla bir süredir gelişmekte olan ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz: değişken havalandırmalı merkezi klima ve düşük sıcaklıkta havalandırma, esnek merkezi klima, soğutma deposu kondansatörü, AMR / AMI, ölçüm ve seviye ürünleri.

İletişim bilgileri
Shanghai I Fluid Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Yuan

Tel: 86-21-67627650

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)